Co myślicie o tak przytulnym wnętrzu? Szukacie alternatywy dla ciasnego drogiego mieszkania w Warszawie?

Co myślicie o tak przytulnym wnętrzu? Szukacie alternatywy dla ciasnego drogiego mieszkania w Warszawie?

Co myślicie o tak przytulnym wnętrzu? Szukacie alternatywy dla ciasnego drogiego mieszkania w Warszawie? Możecie zamieszkać jak w domu w podwarszawskich Ząbkach, jednocześnie z świetnym dojazdem do Stolicy.
Segment z ogródkiem, garażem i kominkiem w spokojnej okolicy przy lesie! 
❗️Zadzwoń: 793 666 866
❗️Napisz: sprzedaz@matbud.waw.pl

Najnowsze aktualności

  • Zapraszamy na kolejne dni otwarte na osiedlu Zielone Alejki w Markach!

    Zapraszamy na Dni Otwarte Zielone Alejki w Markach - zobacz inwestycję na żywo, poznaj naszych ekspertów i skorzystaj ze specjalnych rabatów naszych partnerów przygotowanych tylko dla uczestników wydarzenia.

  • Zapraszamy na dni otwarte na osiedlu Zielone Alejki w Markach!

    Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję zwiedzić domy jednorodzinne i mieszkania oraz porozmawiać z naszymi ekspertami.